Propertan Marja Tommilalle Suomen Franchising-Yhdistyksen Special Franny -palkinto

23.3.2018 juhlittiin Suomen Franchising-Yhdistyksen 30-vuotista taivalta Franny Awards -gaalassa. Gaalassa palkitaan Franny-patsain alan ansioituneet tekijät ja vuoden menestyjät. Propertan Senior Counsel Marja Tommila sai gaalassa Special Franny -palkinnon yhdistyksen hyväksi tekemästään työstä. Marja oli primus motor Franchising-Yhdistyksen perustamisessa ja toimi yhdistyksen ensimmäisenä puheenjohtajana. Marja on ollut aktiivisesti mukana yhdistyksen toiminnassa koko sen elinkaaren ajan.

Onnea, Marja!

Suomen Franchising-Yhdistyksen toiminnanjohtaja Juha Vastamäki ja hallituksen puheenjohtaja Pekka Perttunen ojensivat Marja Tommilalle Special Franny -palkinnon. Kuva: Akifoto Oy

Propertaa edustivat gaalassa Marja Tommila ja Kukka Tommila, jotka kumpikin hoitavat franchising-juridiikkaan liittyviä toimeksiantoja. Kuva: Akifoto Oy